01 از 04
در این سفر جاده ای نمادین، قایق های خود را دریافت کنید
مسلما مهم ترین سفرهای جاده ای آمریکا، Route 66 در سال 1926 تاسیس شد و یکی از بزرگراه های اصلی ایالات متحده است. مسیر شناخته شده به عنوان جاده مادر بین شیکاگو و لس آنجلس بین 2،451 مایل و عبور از هشت ایالت است: ایلینوی، میسوری، کانزاس، اوکلاهما، تگزاس، نیومکزیکو، آریزونا و کالیفرنیا.
برنامه ریزی سفر جاده ای 66
فکر می کنم در مورد سفر جاده 66 راه؟ با توجه به اینکه چه مقدار زمین را در یک روز پوشش می دهید، اگر سفر طولانی را برای متوقف کردن و کاوش در طول مسیر انجام دهید، می توانید تمام سفر را به مدت یک هفته یا بیشتر انجام دهید.
بلیط هواپیما به لس آنجلس یا شیکاگو را بررسی کنید
02 از 04
شیکاگو - اسپرینگفیلد، IL - سنت لوئیس - Springfield، MO
این نقشه از سرویس پارک ملی نشان می دهد Route 66 بین شیکاگو و اسپرینگفیلد، میسوری، از جمله سایت های تاریخی Route 66، بسیاری از آنها ایستگاه های گاز پرنعمت، کافه ها و دیگر گنجینه های کنار جاده ای است. (نسخه تعاملی نقشه را ببینید.)
نکات برجسته در این قسمت:
- گرانت پارک (شیکاگو، ایلینوی)
- رستوران لو میچل (شیکاگو، ایرلند)
- سبد مرغ دلر (Hinsdale، IL)
- ایستگاه گاز Texaco Ambler (دوایت، IL)
- ایستگاه نفتی استاندارد (Odell، IL)
- دفتر پلیس ایالت ایلینوی (Pontiac، IL)
- سوپر خدمات Sprague (Normal، IL)
- ساختمان داونی (آتلانتا، IL)
- Ariston Cafe (Litchfield، IL)
- کافه Belvidere، متل و ایستگاه گاز (Litchfield، IL)
- ایستگاه خدمات Soulsby (کوه الیو، ایالت ایلینوی)
- زنجیره ای از سنگ های پل (مدیسون، IL)
- Meramec River ایالات متحده آمریکا 66 Bridge (Eureka، MO)
- رستوران بزرگ (Wildwood، MO)
- Red Cedar Inn (Pacific، MO)
- Wagon Wheel Motel (کوبا، MO)
- دادگاه محله پلاسکی (Waynesville، MO)
- تئاتر Gillioz (اسپرینگفیلد، MO)
- دادگاه فکری راک (اسپرینگفیلد، م.)
- 66 Drive-in (کارتاژ، MO)
03 از 04
گالینا - تالسا - اوکلاهما سیتی - آماریلو
این قسمت از Route 66 شامل کانزاس، اوکلاهما و تگزاس است. (نسخه تعاملی نقشه را ببینید.)
نکات برجسته در این قسمت:
- Route 66 Historic District (Galena، KS)
- فروشگاه ویلیام (Riverton، KS)
- Brush Creek Bridge (Cherokee County، KS)
- نفت و گاز مستقل باکستر اسپرینگز (باکستر اسپرینگز، KS)
- تئاتر کولمن (میامی، OK)
- ایستگاه خدمات نفت ماراتن میامی (میامی، OK)
- چلسی متل (چلسی، OK)
- پارک توتم قطب Ed Galloway (Foyil OK)
- دایره تئاتر (تولسا، OK)
- Vickery Phillips 66 Station (تالسا، OK)
- پل خیابان آرکانزاس 11th (تالسا، OK)
- پل 18 در راک کریک (Sapulpa، OK)
- کافه راک (Stroud، OK)
- ایستگاه سابا (وارویک، OK)
- اسناد Chandler (چاندلر، OK)
- ایستگاه تهیه تهدید (لوتر، OK)
- Arcadia Round Barn (Arcadia OK
- فروشگاه بطری شیر (اوکلاهما سیتی، OK)
- دریاچه Overholser Bridge (اوکلاهما سیتی، OK)
- شهرهای آوانت و ایستگاه های کانکسو کنسرت جکسون (El Reno، OK)
- فورت رینو (الرنو، OK)
- ایستگاه خدمات استان (هیدرو، OK)
- McLain راجرز پارک (کلینتون، OK)
- ایستگاه خدمات و کافه (کلینتون، OK)
- دادگاه کانتی بکام (سایرا، OK)
- باد Winds Motel (اریک، OK)
- Route 66 Bridge (شامروک، تگزاس)
- ایستگاه برج و کافه U-Drop Inn (Shamrock، TX)
- منطقه صنعتی تجاری مک لاین (مکلین، تگزاس)
- Ranchotel (آماریلو، تگزاس)
- مسیر آمریکا 66 - ششمین منطقه سنت تاریخی (آمریلو، تگزاس)
- Vega Motel (Vega، TX)
- منطقه گلنریو (Glenrio، TX)
04 از 04
سانتا فا - آلبوکرکی - پرچم دار - لس آنجلس
آخرین بخش Route 66 از نیومکزیکو، آریزونا و جنوب کالیفرنیا عبور می کند. (نسخه تعاملی این نقشه را ببینید.)
نکات برجسته در این قسمت:
- Blue Swallow Motel (Tucumcari، NM)
- فروشگاه ریچاردسون (مونتویا، نیویورک)
- پارک دریاچه منطقه تاریخی (سانتا رزا، نیویورک)
- پوئبلو سانتو دومینگو (سانتو دومینگو، نیویورک)
- لونا الج (آلبوکرک، نیویورک)
- Tewa Motor Lodge (آلبوکرک، نیویورک)
- De Anza Motor Lodge (آلبوکرک، نیویورک)
- مرکز خرید Nob Hill (آلبوکرک، نیویورک)
- ناهار خوک و گوسفند (آلبوکرک، نیویورک)
- شیرینی فروشی (آلبوکرک، نیویورک)
- جونز موتور (آلبوکرک، نیویورک)
- بلوار تاریخی چهارم شهر بارلوس (آلبوکرکی، نیویورک)
- KiMo Theatre (آلبوکرک، نیویورک)
- هند پست تجاری مرزی (آلبوکرک، نیویورک)
- نیومکزیکو مدونا از مسیر (آلبوکرک، نیویورک)
- ال ویادو خودکار دادگاه متل (آلبوکرک، نیویورک)
- پل ریو پاورکو (ریو پاورکو، نیویورک)
- پائولو لگونا (لگونا، نیویورک)
- Acoma Curio Shop (San Fidel، NM)
- پست بازرگاني بولين (Bluewater، NM)
- ایستگاه گاراژ و ایستگاه روی ت. هرمان (Thoreau، NM)
- فورت وینگات، منطقه تاریخی (فورت وینگات، نیویورک)
- هتل ال رانچو (گالاپ، نیویورک)
- کوینو کانیون پل (هوک، AZ)
- Painted Desert Inn (ناواهو، AZ)
- Wigwam Village Motel 6 (هالبروک، AZ)
- La Posada Historic District (Winslow، AZ)
- گردو کانین پل (وینونا، AZ)
- اضافه کردن راه آهن منطقه ای و افزایش مرز (Flagstaff، AZ)
- منطقه سلیگمن (Seligman، AZ)
- پست هویج اسپرینگز پست (هلو اسپرینگز، AZ)
- Schoolhouse در مدرسه بازرگانی Truxton Canyon (ولنتاین، AZ)
- منطقه تاریخی تجاری کینگمن (کینگمن، AZ)
- Durlin Hotel (Oatman، AZ)
- پل قدیمی مسیر (Topock، AZ)
- ال گارس (سیتس، کالیفرنیا)
- اداره راه آهن هاروی خانه (Barstow، CA)
- روستای ویگامام # 7 (سن برناردینو، کالیفرنیا)
- آزتک هتل (مونروویا، کالیفرنیا)
- فوچیل بلوار نقطه عطفی (پاسادنا، کالیفرنیا)
- ساختمان هوارد موتور (پاسادنا، کالیفرنیا)
- پل خیابان کلرادو (پاسادنا، کالیفرنیا)
- Bekins Storage Co (Pasadena، CA).
- تئاتر ریالتو (ساپاسادنا، کالیفرنیا)
- Arroyo Seco Parkway (لس آنجلس، کالیفرنیا)
- تئاتر برادوی و منطقه تجاری (لس آنجلس، کالیفرنیا)