به شبکه های لندن دسترسی داشته باشید
زیردریایی لندن دارای 11 خط کد رنگی است. ممکن است هنگامی که شما برای اولین بار سعی در پیدا کردن راه خود را در اطراف شهر در لوله، ممکن است گیج کننده باشد، اما با تمرین، ممکن است کاملا ساده باشد. یک نقشه لوله رایگان را در هر ایستگاه یا دفتر اطلاعات بازدید کننده بردارید.
این لوله از ساعت 5 صبح تا 12:30 در اکثر خطوط (ساعتهای 7:30 صبح تا 10:30 بعد از ظهر) عمل می کند. خدمات مکرر، به ویژه در مرکز لندن.
بیشتر جاذبه های اصلی در حال پیاده روی از ایستگاه لوله است. قطارها می توانند در طول ساعات پیک شلوغ باشند و بازدیدکنندگان از دوشنبه تا جمعه 9:30 صبح راحت تر و ارزان تر می شوند.
شبکه به 9 منطقه تقسیم شده است که منطقه 1 آن منطقه است.
توجه داشته باشید که به عنوان سیستم حمل و نقل قدیمی است، آن نیاز به حفظ و این به این معنی است که شما می توانید کارهای مهندسی هفته های مکرر روبرو می شوند.
خرید بلیط
اگر شما قصد سفر به طریق لوله، اتوبوس، تراموا، DLR، لندن Overground، TFL Rail یا River Bus را دارید، در یک کارت Oyster Visitor سرمایه گذاری کنید. کرایه ها ارزان تر از خرید بلیط های کاغذی هستند و به صورت روزانه محدود می شوند، بنابراین شما می توانید هر بار که شما در طول روز برای حداکثر هزینه 6.60 پوند (در مقایسه با Travelcard مقاله با قیمت 12.30 £) سفر می کنید. شما همچنین می توانید از تخفیف و پیشنهادات ویژه در سراسر شهر بهره مند شوید. پیش از سفر به لندن، کارت ها را می توان خریداری و تحویل داد.
در اینجا لیستی از خطوط لوله لندن با یک راهنمای دستی برای توقف کلیدی در هر مسیر است:
- خط Bakerloo (براون)
از: Harrow & Wealdstone
به: فیل و قلعه
توقف های مفید:- جاده Edgware
- آکسفورد سیرک
- سیرک پیکادلی
- واترلو
- خط مرکزی (قرمز)
از: Hillingdon
به: Epping
توقف های مفید:- بوش شاپر
- ناتینگ هیل گیت
- طاق مرمر
- آکسفورد سیرک
- جاده دادگاه تاتنهام
- خط دایره (زرد)
توقف های مفید:- Paddington
- خیابان بیکر
- خیابان لیورپول
- برج هیل
- مسکن
- ویکتوریا
- ناتینگ هیل گیت
- Hammersmith (پایان فرمت)
- خط منطقه (سبز)
از جانب:- ایلینگ برادوی
- ریچموند
- ویمبلدون
- Upminster
- جاده Edgware
- Paddington
- ناتینگ هیل گیت
- Hammersmith و خط شهر (صورتی)
از: Hammersmith
به: پریدن
توقف های مفید:- Paddington
- پادشاه صلیب سنت پانکراس
- خیابان لیورپول
- خط جبلی (نقره ای)
از: Stanmore
به: استراتفورد
توقف های مفید:- وست مینستر
- واترلو
- پل لندن
- خط متروپولیتن (بنفش)
از جانب:- آمرسام
- چشمه
- واتفورد
- خندیدن
توقف های مفید:- پادشاه صلیب سنت پانکراس
- خیابان لیورپول
- خط شمالی (سیاه)
از جانب:- بارنت بالا
- میل هیل شرق
- Edgware
توقف های مفید:- کامدن شهر
- یوستون
- پادشاهان صلیب سنت پانکراس
- پل لندن
- جاده دادگاه تاتنهام
- واترلو
- Piccadilly Line (آبی تیره)
از جانب:- هیترو
- Uxbridge
توقف های مفید:- Knightsbridge
- سیرک پیکادلی
- میدان لستر
- پادشاه صلیب سنت پانکراس
- خط ویکتوریا (نور آبی)
از: Walthamstow مرکزی
به: Brixton
توقف های مفید:- پادشاه صلیب سنت پانکراس
- آکسفورد سیرک
- ویکتوریا
- واترلو و خط شهر (خالدار آبی)
از: واترلو
به طرف بانک
(هیچ توقف دیگری وجود ندارد.)