سیستم حمل و نقل در اطراف واشنگتن دی سی
DC Circulator سرویس اتوبوس ارزان و مرسوم را در اطراف واشنگتن دی سی فراهم می کند. این سرویس اتوبوس نسبتا جدید دسترسی به جاذبه های واشنگتن را افزایش می دهد و برای بازدیدکنندگان، کارکنان فدرال و ساکنین محلی برای عبور از منطقه مرکز شهر آسان تر می شود. DC Circulator مشارکتی در بین DDOT، واگن حمل و نقل شهری واشنگتن (WMATA) و DC Surface Transit، Inc.
از زمان راه اندازی آن در سال 2005، Circulator به طور قابل ملاحظه ای افزایش یافته است، مکمل خدمات اتوبوس و قطار مترو و اتصال بسیاری از محله ها و مراکز فعالیت DC است. هر مسیر ساعت ها متفاوت است، هر کدام بر اساس تقاضا برای منطقه است. (توجه داشته باشید که ساعت های زیر تغییر می کنند)
مسیرهای DC گردش
- National Mall - این مسیر در ایستگاه Union شروع می شود، در کنار Louisiana Avenue، NE، و حلقه های اطراف مرکز ملی از طریق مدیسون درای، SW؛ Constitution Avenue، NW؛ غرب حوضه درایو، SW؛ اوهایو درایو، SW؛ و جفرسون درایو، SW. خدمات 15 ایستگاه، مراحل مختلف از جاذبه های محبوب منطقه شامل یادبود لینکلن، یادبود توماس جفرسون، موزه ملی تاریخ اسمیتسونیان و موزه ملی تاریخ آمریکا، گالری ملی هنر و مجلس آمریکا است. ساعت: (اکتبر-مارس): روزهای هفته 7 صبح تا 7 بعدازظهر؛ آخر هفته ها 9 صبح تا 7 بعدازظهر؛
(آوریل-سپتامبر): روزهای هفته 7 صبح تا 8 بعد از ظهر؛ آخر هفته ها 9 صبح تا 7 بعد از ظهر.
- Dupont Circle - Georgetown - Rosslyn - این مسیر در 19 خیابان NW و N خیابان آغاز می شود. در Dupont Circle، در کنار خیابان M، چندین بار در طول راه به جورج تاون سفر می کند و سپس به ایستگاه متروی Rosslyn که در جهت مخالف حرکت می کند. ساعت: یکشنبه - پنجشنبه: 7 صبح - نیمه شب؛ جمعه و شنبه: 7 صبح تا 2 صبح.
- جورج تاون - ایستگاه اتحادیه - اتوبوس در خیابان ویسکانسین و خیابان 35 آغاز می شود و از ویسکانسین به خیابان M به خیابان پنسیلوانیا به خیابان کالیفرنیا، خیابان نیویورک و کنار خیابان ماساچوست به ایستگاه یونیون حرکت می کند که در ایستگاه اتوبوس گاراژ ایستاده است، از سطح مزارع ایستگاه قابل دسترسی است. ساعت: روزانه: ساعت 7 صبح تا 9 بعد از ظهر.
- Union Station - Navy Yard - این مسیر از دایره کلمبوس در مقابل ایستگاه اتحادیه شروع می شود و از طریق Capitol Hill به حیاط نیروی دریایی در خیابان نیوجرسی و خیابان M می رود. ساعت: (اکتبر-مارس): روزهای هفته 6 صبح تا 7 بعدازظهر؛ (آوریل - سپتامبر): روزهای هفته 6 صبح تا 9 بعد از ظهر
جمعه ها 7 تا 9 بعد از ظهر - Woodley Park - Adams Morgan - McPherson Square - این مسیر از خیابان کانکتیکات و خیابان 24 شروع می شود و درآمد حاصل از Adams Morgan به پایان می رسد در میدان McPherson. ساعت: یکشنبه - پنجشنبه: 7 صبح - نیمه شب؛ جمعه و شنبه: 7 صبح تا 3:30 صبح
نقشه گردشگری را ببینید
گزینه های هزینه و پرداخت
اتوبوس گردشگر 1 دلار سوار، 50 دلار برای سالمندان هزینه می کند.
- نقدی - تغییر دقیق
- SmarTrip Card - farckard مترو
- انتقال از Metrobus یا بین اتوبوس های گردشگاه به صورت رایگان تا دو ساعت
- بلیط های خرید در مسافت های طولانی و یا پارکینگ متر در اتوبوس راننده متوقف می شود. ماشین آلات پذیرفتن تغییر یا کارت های اعتباری
وب سایت: www.dccirculator.com